Delegari Lot Arbitrii Observatori arbitrii Observatori de joc


Delegari la categoria din până în

Nr.
Crt.
Scor  Teren Cat.  Data
 Ora
 Arbitru  Arbitru asistent 1
 Arbitru asistent 2
 Observator arbitri
 Observator joc
1
CS VICTORIA ZĂBRANI
CS BELIU
4
1
JOSEF SCHEIRICH ZABRANI L4 16.11.2019
11:00:00
MATEUȚ CĂLIN IOAN CĂŞUŢ CRISTIAN
CALNACOV DENIS - CLAUDIU
BUDA LEONTIN
SFĂT GHEORGHE
2
CS FRONTIERA CURTICI 2004
CS PODGORIA PÎNCOTA
8
1
CS FRONTIERA CURTICI L4 16.11.2019
11:00:00
BOLCAŞ ALIN CĂLIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
ŞUŞCA ANDREEA DANIELA
TANASESCU ROMULUS CRISTIAN
HAMZA IOAN
3
ACS SOCODOR
CS UNIREA SÎNTANA
1
3
ACS SOCODOR L4 16.11.2019
11:00:00
NICORAŞ IONUŢ VASILE VESA PAVEL FLORIN
NAGY ZOLTAN
TODERICI MIRCEA
MIRON MARIAN
4
AFC UTA ARAD
CS INEU
2
3
ICRTI L4 16.11.2019
12:00:00
IOVA CĂTĂLIN - IONUŢ MIHOC ALINA
STANCIU MIHAI VLĂDUŢ
TIULEA CORNELIU
ROŞU EUGEN
5
CS ŞOIMII ŞIMAND
CS GLOGOVĂŢ 2013
4
0
CS SOIMII SIMAND L4 16.11.2019
14:00:00
JURCĂ TUDOR FLORIN BERARIU LUCIAN MIHAI
NAGHI REMUS IONUŢ
HERŢEG DORU
JUŞCA TEODOR
6
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
CS VICTORIA FELNAC
1
1
CS PAULISANA PAULIS L4 16.11.2019
14:00:00
BARTA TIBOR FARKAS CSABA
BARATH JANOS
ALEXA MARIUS ANDREI
BOGYO IMRE
7
ACS AQUA VEST ARAD
CS VOINŢA MACEA
1
0
SOFRONEA L5A 16.11.2019
14:00:00
DEAC IONEL ALIN TAKACS CRISTIAN - FLAVIUS
MOLDOVEANU IONEL - ALEXANDRU
 
SCRIDON DANIEL
8
CS VIITORUL PEREG
ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD
1
2
PEREGU MIC L5A 16.11.2019
14:00:00
BOGDAN LOREDAN MIHUTA DANIEL COSTEL
COJOCARIU DAN CRISTIAN
VAS IOSIF
 
9
CS OLIMPIA BUJAC
CS UNIREA ŞEITIN
3
1
CS OLIMPIA BUJAC L5A 16.11.2019
14:00:00
VASI ALEXANDRU IULIAN PANTEA SEBASTIAN - ADRIAN
CODREA MARIAN STEFAN
APĂTEAN ADRIAN
 
10
CS LUCEAFĂRUL MUNAR
CS FORESTA.OIL. SÎNPETRU GERMAN
4
4
CS LUCEAFĂRUL MUNAR L5A 17.11.2019
14:00:00
NEAGU FLAVIUS IOVESCU PAUL
PÎSLARU ANDREI
 
JIVAN MIHAI senior
11
ACS MUREŞUL ZĂDĂRENI
CS GLORIA SECUSIGIU
16
0
AS MURESUL ZADARENI L5A 17.11.2019
14:00:00
BÎTEA RADU BOGDAN DRĂGOIU IOANA BIANCA
GALUTI SERGIU
BUDA LEONTIN
 
12
AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU
CS ŞOIMII LIPOVA
1
6
AS INFRATIREA IRATOSU L5A 17.11.2019
14:00:00
PALCU GHEORGHE MARIUS ARDELEAN PAUL GIORGIAN
NAGY ZOLTAN
TIULEA CORNELIU
 
13
ACS VIITORUL ARAD
CS ŞOIMII LIVADA
2
0
FC SINLEANI L5A 17.11.2019
14:00:00
SALADEA SORIN FLORIN ŞUŞCA ANDREEA DANIELA
PANTEA ANDREI ALEXANDRU
 
PEŞTE BOGDAN - DUMITRU
14
CS ALUNIŞ
CS SEMLECANA SEMLAC
0
1
CS ALUNIS L5A 17.11.2019
14:00:00
IACOB NICOLAE LIVIU ANDEA ALEXANDRU
BOIT DORIN SEBASTIAN
 
GORNIC MIRCEA
15
AS CRIŞUL ALB BUTENI
CS UNIREA GURAHONT
2
0
AS CRISUL ALB BUTENI L5B 16.11.2019
14:00:00
SANDU ROLAND DOBÎNDĂ DINU ALEXANDRU
ANDEA ALEXANDRU
 
PETRIŞOR GHEORGHE
16
ACS PODGORIA SIRIA
CS OLIMPIA BOCSIG
2
4
OTTO GREFNER SIRIA L5B 16.11.2019
14:00:00
COROBAN CRISTIAN IONEL IOVESCU PAUL
DISTA DENIS
 
VIDA CONSTANTIN MARCEL
17
CSC VICTORIA SELEUS
AS FLACĂRA ŢIPAR
3
0
CSC VICTORIA SELEUS L5B 17.11.2019
14:00:00
MAKO ANDREI SEBASTIAN ARSA EMIL
CĂŞUŢ CRISTIAN
 
SFĂT GHEORGHE
18
CS VIITORUL SATU NOU
ACS CETATE DEZNA
4
0
CS VIITORUL SATU NOU L5B 17.11.2019
14:00:00
COROBAN CRISTIAN IONEL DISTA DENIS
ŞOPŢ CAIUS - TEODOR
 
MIRON MARIAN
19
FC SPICUL OLARI
CS PODGORIA GHIOROC
2
7
FC SPICUL OLARI L5B 17.11.2019
14:00:00
PĂTROI CIPRIAN CIRMACI FILIP SERGIU
MADA MĂDĂLIN NICOLAE
ENOIU TRAIAN
 
20
AS VIITORUL ŞEPREUŞ
FC ZIMANDU NOU
4
0
AS VIITORUL SEPREUS L5B 17.11.2019
14:00:00
RUS DIONISIE CONSTANTIN COJOCARIU DAN CRISTIAN
MIHUTA DANIEL COSTEL
JIVAN MIHAI ADRIAN
 
21
ACS VILLA GURBA 1213
FC SÎNTANA 2016
0
2
ACS VILLA GURBA L5B 17.11.2019
14:00:00
PANA NATANAEL JOANDREA SERGIU - CĂTĂLIN
ŞUŞCA NICOLETA ELENA
 
RUSAN DUMITRU EDUARD
22
CS AVÂNTUL TIRNOVA
FC FRONTIERA PILU
1
3
CS AVANTUL TIRNOVA L5B 17.11.2019
14:00:00
HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN
PĂTRĂUŢĂ TEODOR - ALEXANDRU
 
NEDELEA MARIAN
23
CS MUREŞANA MÎNDRULOC
CS VICTORIA ZĂBRANI
2
9
AS MURESANA MINDRULOC L6A 17.11.2019
14:00:00
RANCEA ALEXANDRU GHEORGHE BORLEA EMANUEL BENIAMIN
CODREA PAUL ANTON
 
BORA GLIGORE
24
AFC BANATUL ARAD
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI
0
3
SINICOLAUL MIC L6A 17.11.2019
14:00:00
VESA PAVEL FLORIN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
CALNACOV DENIS - CLAUDIU
TANASESCU ROMULUS CRISTIAN
 
25
AS VOINTA ZĂRAND
ACS PROGRESUL PECICA
1
6
AS VOINTA ZARAND L6A 17.11.2019
14:00:00
BOLCAŞ ALIN CĂLIN CODREA VIOREL CRISTIAN
CRISTEA IOANA
BIRO GABOR OLIVER
 
26
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
CS REAL HORIA
1
3
CS PAULISANA PAULIS L6A 17.11.2019
14:00:00
OLARIU LAURENŢIU NEAGU ALEXANDRU
 
 
HAMZA IOAN
27
AS VIITORUL TISA NOUĂ
CS VOINŢA MAILAT
1
1
AS VIITORUL TISA NOUA L6A 17.11.2019
14:00:00
MATEUȚ CĂLIN IOAN POPA SEBASTIAN
 
 
BABĂU ROMULUS
28
CS DOROBANTI
AS SPORTING SAGU
1
0
CS DOROBANTI L6A 17.11.2019
14:00:00
JURCĂ TUDOR FLORIN PANTEA SEBASTIAN - ADRIAN
 
 
ROŞU EUGEN
29
CS SPERANŢA TURNU
CS ATLETICO ARAD
7
1
CS SPERANTA TURNU L6A 17.11.2019
14:00:00
DEAC IONEL ALIN VILCEANU MARIUS
TAUTAN ANDREEA CRISTINA
MANUŞOV IOSIF
 
30
AS NAŢIONAL SINTEA MARE
AS CRISUL CINTEI
4
1
AS NATIONAL SINTEA MARE L6B 17.11.2019
14:00:00
CODREA MARIAN STEFAN HAIDU ALEXANDRA IOANA
SALA ADRIAN
 
SCRIDON DANIEL
31
CS PROGRESUL DIECI
AS VIITORUL SINTEA MICA
2
1
CS PROGRESUL DIECI L6B 17.11.2019
14:00:00
VASI ALEXANDRU IULIAN CODREA EMANUEL GHEORGHE
BERARIU LUCIAN MIHAI
 
PĂCURAR AUGUSTIN
32
CS CODRUL HASMAS
AS VIITORUL CAPORAL ALEXA
0
5
AS CODRU HASMAS L6B 17.11.2019
14:00:00
SANDU ROLAND MOLDOVEANU IONEL - ALEXANDRU
NAGHI REMUS IONUŢ
OLOGEANU DAN
 
33
AS VIITORUL SOMOSCHES
AS VÎRFURILE
4
2
CERMEI L6B 17.11.2019
14:00:00
BOGDAN LOREDAN RUSU RAZVAN
IANCAU MIHAI
 
JUŞCA TEODOR
34
CS SPERANŢA CHIER
CS RECOLTA APATEU
6
1
CS SPERANTA CHIER L6B 17.11.2019
14:00:00
TAKACS CRISTIAN - FLAVIUS DIS PAUL ANDREI
PAVEN COSMIN
 
VIDA CONSTANTIN MARCEL
35
AS SOIMII ARCHIS
CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
1
1
AS SOIMII ARCHIS L6B 17.11.2019
14:00:00
IOVA CĂTĂLIN - IONUŢ CRISTEA ROBERT CATALIN
BURTIUC MARCO ANDREI
CIURESCU VICTOR
 
36
ACS PROGRESUL PECICA
AFC UTA ARAD
3
2
SEGA J1A 20.11.2019
15:00:00
CODREA VIOREL CRISTIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
IOVESCU PAUL
BUDA LEONTIN
 
37
CS VICTORIA NĂDLAC
CS ATHLETICO VINGA
2
2
CS VICTORIA NADLAC J1A 20.11.2019
15:00:00
MIHUTA DANIEL COSTEL GALUTI SERGIU
BOIT DORIN SEBASTIAN
MANUŞOV IOSIF
 
38
CS VICTORIA ZĂBRANI
CS VICTORIA FELNAC
2
3
JOSEF SCHEIRICH ZABRANI J1A 20.11.2019
15:00:00
CALNACOV DENIS - CLAUDIU JIDOI FLORIN RADU
 
HERŢEG DORU
 
39
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
CS GLOGOVĂŢ 2013
8
1
CS PAULISANA PAULIS J1A 20.11.2019
15:00:00
CIRMACI FILIP SERGIU NEAGU ALEXANDRU
CODREA PAUL ANTON
OLOGEANU DAN
 
40
CS ŞOIMII LIPOVA
CS SEMLECANA SEMLAC
5
0
CS GLORIA NEUDORF J1A 20.11.2019
15:00:00
TAKACS CRISTIAN - FLAVIUS DEHELEAN PATRICK ALIN
ŞUŞCA NICOLETA ELENA
CIURESCU VICTOR
 
41
CS FRONTIERA CURTICI 2004
CS ŞOIMII ŞIMAND
12
0
CS FRONTIERA CURTICI J1B 15.11.2019
14:00:00
MIHUTA DANIEL COSTEL GALUTI SERGIU
MOLDOVEANU IONEL - ALEXANDRU
ENOIU TRAIAN
 
42
ACS SOCODOR
CS UNIREA SÎNTANA
2
4
ACS SOCODOR J1B 20.11.2019
15:00:00
BURCĂ SERGIU LUCIAN BURTIUC MARCO ANDREI
BERENZ THEODOR
VAS IOSIF
 
43
CS VOINŢA MACEA
CS BELIU
3
3
CS VOINŢA MACEA J1B 20.11.2019
15:00:00
CODREA MARIAN STEFAN PĂTROI CIPRIAN
HAIDU ALEXANDRA IOANA
 
MIRON MARIAN
44
CSS GLORIA ARAD
CS INEU
2
6
SUBCETATE J1B 20.11.2019
15:00:00
ARSA EMIL ŞOPŢ CAIUS - TEODOR
ARDELEAN PAUL GIORGIAN
TIULEA CORNELIU
 
45
CS PODGORIA PÎNCOTA
CS SPERANŢA TURNU
14
0
CS PODGORIA PÎNCOTA J1B 20.11.2019
15:00:00
BERARIU LUCIAN MIHAI PĂTRĂUŢĂ TEODOR - ALEXANDRU
CRISTEA IOANA
 
JUŞCA TEODOR
46
ACS SOCODOR
CS ATLETICO ARAD 2007
2
3
ACS SOCODOR JCEP 18.11.2019
15:30:00
CIRMACI FILIP SERGIU BOIT DORIN SEBASTIAN
CRISTEA ROBERT CATALIN
 
 
47
ACS VIITORUL ARAD
ACS MUREŞUL ZĂDĂRENI
3
1
FC SINLEANI JCEP 18.11.2019
15:30:00
VESA PAVEL FLORIN DRĂGOIU IOANA BIANCA
ŞUŞCA NICOLETA ELENA
 
 
48
AFC UTA 2007
AFC UTA 2006
0
10
ICRTI JCEP 18.11.2019
15:30:00
COROBAN CRISTIAN IONEL BORLEA EMANUEL BENIAMIN
HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
 
 
49
CS ŞOIMII ŞIMAND
CS INEU
1
3
CS SOIMII SIMAND JCEP 18.11.2019
15:30:00
BURCĂ SERGIU LUCIAN DIS PAUL ANDREI
ŞUŞCA ANDREEA DANIELA
 
 
50
ACS VIITORUL 2008
CSS GLORIA ARAD
1
7
FC SINLEANI JDa 15.11.2019
14:30:00
VESA PAVEL FLORIN IOVESCU PAUL
 
 
 
51
CS VOINŢA MACEA
CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
0
4
CS VOINŢA MACEA JDa 15.11.2019
15:30:00
CIRMACI FILIP SERGIU NEAGU ALEXANDRU
 
 
 
52
AFC UTA 2007
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI
4
0
ICRTI JDa 15.11.2019
15:30:00
HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COROBAN CRISTIAN IONEL
 
 
 
53
ACS VIITORUL 2009
ACS PROGRESUL PECICA
6
1
FC SINLEANI JEC 16.11.2019
11:00:00
TAKACS CRISTIAN - FLAVIUS MOLDOVEANU IONEL - ALEXANDRU
 
 
 
54
CSS GLORIA ARAD
CS VICTORIA NĂDLAC
2
3
SUBCETATE JEC 16.11.2019
11:00:00
MIHUTA DANIEL COSTEL COJOCARIU DAN CRISTIAN
 
 
 
55
CS FRONTIERA CURTICI 2004
CS PODGORIA PÎNCOTA
1
7
CS FRONTIERA CURTICI JCEp 18.11.2019
15:30:00
IOVA CĂTĂLIN - IONUŢ IOVESCU PAUL
NEAGU ALEXANDRU
 
 
56
CS VICTORIA FELNAC
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
0
6
CS VICTORIA FELNAC JCEp 18.11.2019
15:30:00
PANA NATANAEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN
BERENZ THEODOR
 
 
57
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI
CS NATIONAL SEBIS
5
2
SINPAUL JCEp 18.11.2019
15:30:00
ARSA EMIL  
PAVEN COSMIN
 
 
58
AS VIITORUL ŞEPREUŞ
CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
0
2
AS VIITORUL SEPREUS JCEp 18.11.2019
15:30:00
MIHUTA DANIEL COSTEL GALUTI SERGIU
HAIDU ALEXANDRA IOANA
 
 
59
ACS PROGRESUL PECICA
AFC UTA 2008 1
1
1
ACS PROGRESUL PECICA JDb 15.11.2019
15:30:00
CALNACOV DENIS - CLAUDIU VILCEANU MARIUS
 
 
 
60
CS ATLETICO ARAD 2007
CS VICTORIA NĂDLAC
8
0
CS ATLETICO JDb 15.11.2019
15:30:00
BURCĂ SERGIU LUCIAN MIHUTA DANIEL COSTEL
 
 
 
61
CS INEU
ACS SOCODOR
3
0
CENTRAL INEU JEB 16.11.2019
11:00:00
JOC NEPROGRAMAT  
 
 
 
62
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI
AFC UTA 2009
0
3
SINPAUL JEB 16.11.2019
11:00:00
JOC NEPROGRAMAT  
 
 
 
63
CS ŞOIMII LIPOVA
CS VICTORIA ZĂBRANI
9
0
JOSEF SCHEIRICH ZABRANI JDb 19.11.2019
15:30:00
IOVESCU PAUL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU
 
 
 
64
ACS VIITORUL 2007
CS GLOGOVĂŢ 2013
18
1
SUBCETATE JDSC 15.11.2019
15:30:00
VESA PAVEL FLORIN IOVESCU PAUL
 
 
 
65
CS BELIU
CS NATIONAL SEBIS
1
0
CS BELIU JDSC 15.11.2019
15:30:00
BERARIU LUCIAN MIHAI PĂTRĂUŢĂ TEODOR - ALEXANDRU
 
 
 
66
CS INEU
AFC UTA 2008 2
0
0
CENTRAL INEU JDSC 15.11.2019
15:30:00
ARSA EMIL ŞOPŢ CAIUS - TEODOR
 
 
 
67
CS CETATE SĂVÎRŞIN
ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD
3
2
  JEA 16.11.2019
11:00:00
NEAGU ALEXANDRU NEAGU FLAVIUS
 
 
 
Nr.
Crt.
Scor  Teren Cat.  Data
 Ora
 Arbitru  Arbitru asistent 1
 Arbitru asistent 2
 Observator arbitri
 Observator joc