Delegari la categoria din până în

Nr.
Crt.
Scor  Teren Cat.  Data
 Ora
 Arbitru  Arbitru asistent 1
 Arbitru asistent 2
 Observator arbitri
 Observator joc
1
CS VICTORIA ZĂBRANI
CS ŞOIMII ŞIMAND
 
 
JOSEF SCHEIRICH ZABRANI L4 04.04.2020
11:00:00
   
 
 
 
2
CS PODGORIA PÎNCOTA
CS GLOGOVĂŢ 2013
 
 
CS PODGORIA PÎNCOTA L4 04.04.2020
11:00:00
   
 
 
 
3
CS BELIU
CS INEU
 
 
CS BELIU L4 04.04.2020
15:00:00
   
 
 
 
4
CS VICTORIA FELNAC
CS UNIREA SÎNTANA
 
 
CS VICTORIA FELNAC L4 04.04.2020
15:00:00
   
 
 
 
5
CS FRONTIERA CURTICI 2004
CS SOCODOR
 
 
CS FRONTIERA CURTICI L4 04.04.2020
15:00:00
   
 
 
 
6
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
AFC UTA ARAD
 
 
CS PAULISANA PAULIS L4 04.04.2020
15:00:00
   
 
 
 
7
ACS AQUA VEST ARAD
CS LUCEAFĂRUL MUNAR
 
 
SOFRONEA L5A 04.04.2020
11:00:00
   
 
 
 
8
CS OLIMPIA BUJAC
CS FORESTA.OIL. SÎNPETRU GERMAN
 
 
CS OLIMPIA BUJAC L5A 04.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
9
CS ŞOIMII LIVADA
CS VIITORUL PEREG
 
 
FC SINLEANI L5A 04.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
10
ACS VIITORUL ARAD
ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD
 
 
FC SINLEANI L5A 05.04.2020
11:00:00
   
 
 
 
11
CS UNIREA ŞEITIN
CS VOINŢA MACEA
 
 
CS UNIREA ŞEITIN L5A 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
12
CS ALUNIŞ
CS ŞOIMII LIPOVA
 
 
CS ALUNIS L5A 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
13
ACS MUREŞUL ZĂDĂRENI
AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU
 
 
AS MURESUL ZADARENI L5A 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
14
CS SEMLECANA SEMLAC
CS GLORIA SECUSIGIU
 
 
CS SEMLECANA SEMLAC L5A 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
15
ACS CETATE DEZNA
FC SÎNTANA 2016
 
 
ACS CETATE DEZNA L5B 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
16
AS CRIŞUL ALB BUTENI
FC ZIMANDU NOU
 
 
AS CRISUL ALB BUTENI L5B 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
17
ACS VILLA GURBA 1213
CSC VICTORIA SELEUS
 
 
ACS VILLA GURBA L5B 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
18
FC FRONTIERA PILU
CS PODGORIA GHIOROC
 
 
FC FRONTIERA PILU L5B 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
19
CS AVÂNTUL TIRNOVA
CS OLIMPIA BOCSIG
 
 
CS AVANTUL TIRNOVA L5B 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
20
FC SPICUL OLARI
ACS PODGORIA SIRIA
 
 
FC SPICUL OLARI L5B 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
21
CS VIITORUL SATU NOU
AS FLACĂRA ŢIPAR
 
 
CS VIITORUL SATU NOU L5B 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
22
CS UNIREA GURAHONT
AS VIITORUL ŞEPREUŞ
 
 
CS UNIREA GURAHONT L5B 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
23
CS ATLETICO ARAD
CS DOROBANTI
 
 
CS ATLETICO L6A 04.04.2020
11:00:00
   
 
 
 
24
CS VOINŢA MAILAT
CS SPORT KLUB MAILAT
 
 
CS VOINTA MAILAT L6A 04.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
25
ACS PROGRESUL PECICA
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
 
 
ACS PROGRESUL PECICA L6A 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
26
AS SPORTING SAGU
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI
 
 
AS SPORTING SAGU L6A 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
27
AS VIITORUL TISA NOUĂ
CS MUREŞANA MÎNDRULOC
 
 
AS VIITORUL TISA NOUA L6A 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
28
CS VICTORIA ZĂBRANI
AFC BANATUL ARAD
 
 
JOSEF SCHEIRICH ZABRANI L6A 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
29
CS SPERANŢA TURNU
AS VOINTA ZĂRAND
 
 
CS SPERANTA TURNU L6A 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
30
AS VIITORUL SINTEA MICA
AS VULTURUL CHERELUŞ
 
 
FC SPICUL OLARI L6B 04.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
31
AS VÎRFURILE
CS SPERANŢA CHIER
 
 
AS VIRFURILE L6B 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
32
CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
ACS VOINTA SINTEA MARE
 
 
NADAB L6B 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
33
AS CRISUL CINTEI
CS RECOLTA APATEU
 
 
  L6B 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
34
AS VICTORIA BERECHIU
CS CODRUL HASMAS
 
 
AS VICTORIA BERECHIU L6B 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
35
AS SOIMII ARCHIS
CS PROGRESUL DIECI
 
 
AS SOIMII ARCHIS L6B 05.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
36
CS NATIONAL SEBIS
CS INEU
 
 
NATIONAL JDPO 03.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
37
ACS PROGRESUL PECICA
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI
 
 
ACS PROGRESUL PECICA JDPO 03.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
38
CS ŞOIMII LIPOVA
CS SOCODOR
 
 
CS GLORIA NEUDORF JDPO 03.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
39
AFC UTA 2007
CSS GLORIA ARAD
 
 
ICRTI JUND 03.04.2020
15:30:00
   
 
 
 
40
CS VICTORIA NĂDLAC
ACS VIITORUL 2008
 
 
CS VICTORIA NADLAC JDP1 03.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
41
CS VOINŢA MACEA
CS BELIU
 
 
CS VOINŢA MACEA JDP1 03.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
42
AFC UTA 2008 1
ACS VIITORUL 2007
 
 
SEGA JUND 03.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
43
CS VICTORIA ZĂBRANI
CS GLOGOVĂŢ 2013
 
 
JOSEF SCHEIRICH ZABRANI JDP1 03.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
44
CS ATLETICO 2007
AFC UTA 2008 2
 
 
CS ATLETICO JUND 03.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
45
CS INEU
ACS VIITORUL 2009
 
 
CENTRAL INEU JU-E 04.04.2020
11:00:00
   
 
 
 
46
CSS GLORIA ARAD
AFC UTA 2009
 
 
SUBCETATE JU-E 04.04.2020
11:00:00
   
 
 
 
47
AFC UTA ARAD
CS ATLETICO ARAD 1
 
 
SEGA JU-E 04.04.2020
11:00:00
   
 
 
 
48
CS ATLETICO ARAD 1
CSS GLORIA ARAD
 
 
SUBCETATE JU-E 09.04.2020
16:00:00
   
 
 
 
49
AFC UTA 2009
CS INEU
 
 
SEGA JU-E 09.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
50
ACS VIITORUL 2009
AFC UTA ARAD
 
 
SEGA JU-E 09.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
51
CS VICTORIA NĂDLAC
ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD
 
 
CS VICTORIA NADLAC JEPO 04.04.2020
11:00:00
   
 
 
 
52
CS UNIREA SÎNTANA
CS SOCODOR
 
 
CS UNIREA SINTANA JEPO 04.04.2020
11:00:00
   
 
 
 
53
CS ŞOIMII LIPOVA
CS UNIREA SÎNTANA
 
 
JOSEF SCHEIRICH ZABRANI JEPO 09.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
54
CS SOCODOR
CS VICTORIA NĂDLAC
 
 
ACS SOCODOR JEPO 09.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
55
CS CETATE SĂVÎRŞIN
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI
 
 
CS CETATE SAVIRSIN PEP1 04.04.2020
11:00:00
   
 
 
 
56
CS FRONTIERA CURTICI 2004
ACS PROGRESUL PECICA
 
 
CS FRONTIERA CURTICI PEP1 04.04.2020
11:00:00
   
 
 
 
57
CS ATLETICO ARAD 2
CS CETATE SĂVÎRŞIN
 
 
SUBCETATE PEP1 09.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
58
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI
CS FRONTIERA CURTICI 2004
 
 
CERMEI PEP1 09.04.2020
17:00:00
   
 
 
 
Nr.
Crt.
Scor  Teren Cat.  Data
 Ora
 Arbitru  Arbitru asistent 1
 Arbitru asistent 2
 Observator arbitri
 Observator joc